TREN


ERDEM HOLDİNG'E GENEL BAKIŞ

Erdem Holding; Telekomünikasyon, enerji, inşaat, inşaat ve yapı malzemeleri, gayrimenkul, üretim, geri dönüşüm ve atık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen kuruşlarından biridir.

Devamı...BAŞKANIMIZIN MESAJI

Sayın Cumhurbaşkanımıza Şükranlarımızla…
Türkiye, ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçime gidiyor. Büyük önder Gazi Mustafa Kemal ...

Devamı...

ERDEM HOLDİNG TANITIM FİLMİ

Erdem Holding; Telekomünikasyon, enerji, inşaat, inşaat ve yapı malzemeleri, gayrimenkul, üretim, geri dönüşüm ve atık yönetimi alanlarında faaliyet g...

Devamı...GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM...

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketi sonrası tüm Türkiye birlikte yaraları sarmak için harekete geçtik. Bizler de Erdem Ailesi, Erdem Holding Grup Şirketleri ve çalışanları olarak milletimizin yanındayız.

Devamı...

ÇALIŞANLARINA FIRSAT EŞİTLİĞİ SAĞLAYAN GENPA, KAGİDER’İN FEM SERTİFİKASINA DEĞER GÖRÜLDÜ...

GENPA, eşitlikçi insan kaynakları uygulamalarıyla ve kadın istihdamını destekleyen politikalarıyla KAGİDER'den FEM Sertifikası aldı.

Devamı...

TURKCELL’DEN GENPA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ...

Turkcell Elçiler Zirvesi toplantısında Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Sn. Kadri Özdal, Genpa CEO’su Sn. Gökhan Erdem’e iş ortaklıklarının 28. yılında teşekkür plaketi sundu.

Devamı...

XİAOMİ YETKİLİ SERVİS MERKEZİMİZ ALSANCAK - İZMİR’DE HİZMETE AÇILDI!...

Satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tüketicilerle sürekli ve sağlıklı bir iletişim kurmayı hedefleyen Genpa, Türkiye’deki ikinci münhasır Xiaomi Yetkili Servis Merkezi’ni Alsancak/İzmir’de hizmete açtı.

Devamı...

XİAOMİ MÜNHASIR YETKİLİ SERVİS MERKEZİ GENPA ORTAKLIĞIYLA AÇILDI...

”Xiaomi Yetkili Servis Merkezi” konsepti ile Türkiye'de bir ilk olan merkez, Genpa İcra Kurulu Başkanı (CEO) Gökhan Erdem ve Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Usher Liu'nun katılımıyla İstanbul Kadıköy’de açıldı.

Devamı...

GELECEĞİN ANAHTARI KADINLAR...

“Kadının Gücü Zirvesi” etkinliğinde konuşan KAGİDER Başkan Yardımcısı ve Erdem Holding Yönetim Kurulu Üyesi Av. Emine Perviz Erdem, “kadınların güçlenmesini” toplumsal barış vizyonunun bir parçası olduğunu söyledi.

Devamı...

AGDAŞ, “ALTIN VANA” ÖDÜLÜNÜ ALDI....

AGDAŞ, Adana’da düzenlenen 7. Türkiye Enerji Zirvesinde 2016 yılında yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile “Altın Vana” ödülünü aldı.

Devamı...

ERDEM SİGORTA’YA PLAKET...

Erdem Holding kuruluşlarından Erdem Sigorta A.Ş.’nin başarısı ödüllendirildi.

Devamı...