TREN
ERDEM HOLDİNG YAPI MALZEMELERİ ÜRETİMİ Kompozit Kimya ve Elektromekanik Malzeme San. Tic. A.Ş.

KOMPOZİT KİMYA VE ELEKTROMEKANİK MALZEME SAN. TİC. A.Ş.


Kompozit Kimya A.Ş. Erdem Holding bünyesinde bir kuruluş olarak 2004 yılının Nisan ayında faaliyete geçmiş ve ürünlerini NFG markası ile tescil ederek piyasaya sunmuştur. Önce kalite anlayışı ile yola çıkan Kompozit Kimya A.Ş. üretimine başladığı ilk yıl içinde EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 2009 Yılı sonu itibariyle de ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini almıştır. TSEK belgeli SMC Hamuru üretiminin yanında 2007 yılında kompozit mazgallar ve rögar kapağı için ağır taşıt trafiğine uygun TSE belgesi alarak ürün kalitesini tescillemiştir.

 

Geleceğin en önemli malzemelerinden biri olan Kompozit'ler firmamızda SMC ve BMC tekniği ile üretilmektedir. 40.000 m2 açık, 9.000 m2 kapalı alanda 20.000 ton/yıl üretim kapasitesi ve modern üretim ekipmanları ile üretim faaliyetini büyüyerek devam ettirmektedir.

 

Zamanında ve kaliteli üretimle müşteri memnuniyeti, personelimize verdiğimiz değer ile çalışan memnuniyeti, çevreye olan saygımız ve ülke ekonomisine olan katkımız ile de tüm toplumun memnuniyeti bizim temel kalite hedefimizi oluşturmaktadır.

 

Firmamız; Doğalgaz Servis Kutuları, Rögar Kapakları, Muhtelif Tiplerde Mazgallar, Kaldırım Tipi Mazgal, Ağaç Dibi Mazgal, Sight Hole Cover, Vana ve Priz Buşakle,  Bank, Stadyum Koltuğu, Ek Odası, Yol Sınır Elemanı, Direk Dibi ve Elektrik Panoları üretimi ile yurt içi ve yurt dışı pazara açılmıştır.

 

Gelecekteki hedefimiz, ihracatımızı artırmak ve kompozit malzeme kullanımını yaygınlaştırarak NFG markasını yurt içi ve yurt dışı pazarında güvenilir marka haline getirip pazar payını artırmaktır.


Dr. Mehmet Nezih ERDEM

Gökhan ERDEM

 
Logoyu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
 

 

Yapı Malzemeleri Üretimi

İletişim Bilgileri


Adres

:Sanayi Mah. D-130 Karayolu Cad. No:205/4 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

:0 (262) 317-39-49

Fax

:0 (262) 335-27-52

E-Posta

:info@kompozitkimya.com.tr

WebSite

:www.kompozitkimya.com.tr