TREN
ERDEM HOLDİNG İNŞAAT Yeni Teknik Yapı İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş.

YENİ TEKNİK YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SAN. TİC. A.Ş.


1995 yılında faaliyete başlayan şirketimiz Yeni Teknik Yapı kısa zamanda elde ettiği büyük başarılara bünyesindeki dinamizm, doğru bilgi, seçkin teknik personel ve ileri teknoloji unsurlarını bir araya getirerek ulaşmıştır. Gelişmiş makine parkımız, seçkin teknik kadromuz ve sürekli gelişimi hedefleyen yapımız ile üstleneceğimiz yeni projelerde de bu başarıyı arttırarak sürdürme azim ve kararlılığındadır.
 

Kurulduğu günden bu yana Fabrika Binaları, Nitelikli Ofis Binaları, Yeşil Teknolojik Binalar, Rüzgar Tribünü Projeleri, Alışveriş Merkezi Binaları, Okul/Yurt Binaları,  Yüksek Teknolojik Özellikli Depolar gibi birçok nitelikli ve endüstriyel inşaat projesini başarı ile tamamlayan Yeni Teknik Yapı, baraj, HES ve HES Relokasyon yol projeleri ile endüstriyel inşaattaki deneyimi ve başarısını gün geçtikçe artırmaktadır. Şirketimizin yüksek kalite seviyesinde hizmet talep eden ulusal ve uluslararası ortaklı kurum ve kuruluşların işlerini başarı ile yerine getiriyor olması, mevcut kalite anlayışımızın ve vermekte olduğumuz üstün hizmetlerin en büyük kanıtıdır.

 

Yeni Teknik Yapı olarak, taahhüt ettiğimiz işleri, istenilen süre ve kalitede tamamlayıp teslim etmiş olmanın kıvancını gururla taşımaktayız. Üstleneceğimiz yeni projelerde de taşımakta olduğumuz bu gururun izini bulacağımızdan emin olabilirsiniz.


Dr. Mehmet Nezih ERDEM

Gökhan ERDEM

 
Logoyu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
 

 

   İnşaat

İletişim Bilgileri


Adres

:Sanayi Mah. D-130 Karayolu Cad. No:205/4 41040 İzmit / KOCAELİ

Telefon

:0 (262) 317-39-39

Fax

:0 (262) 335-07-75

E-Posta

:info@yeniteknikyapi.com.tr

WebSite

:www.yeniteknikyapi.com.tr