TREN
HAKKIMIZDA Başkanımızın Mesajı

BAŞKANIMIZIN MESAJISayın Cumhurbaşkanımıza Şükranlarımızla…

 

Türkiye, ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçime gidiyor. Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, başta Sayın Adnan Menderes olmak üzere, daha sonra Sayın Turgut Özal ve son 15 yıldan daha uzun süredir Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu çok önemli hizmetler ile dünyada söz sahibi bir konuma gelmiştir.

 

81 ilimizde açılan üniversiteler, havaalanları, Avrasya Tüneli, Marmaray, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, İstanbul’a 3. Havalimanı, Bakü – Kars – Tiflis Demiryolu, Bolu Dağı Tüneli, Osmangazi Köprüsü, 21.000 km bölünmüş yol, 93 tersane, 153 elektrik santrali, Güneydoğu Anadolu’ya yapılan milyarlarca TL’lik altyapı yatırımları, bu hizmetlerden sadece birkaç tanesidir.

 

Bugün itibarı ile Türkiye, halkının gönlünde taht kurmuş bir lidere sahiptir. Türk işadamları ziyaret ettikleri dünyanın her ülkesinde büyük itibar görüyor iseler, bizlere bu onuru yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, halkımız ve Türk iş dünyası adına şükranlarımızı sunmak vicdanen ve kalben borcumuzdur.

 

 

40. Yılın Gururu…

 

Erdem Holding’in 53. ve Genpa Telekomünikasyon A.Ş.’nin 40. kuruluş yıldönümlerini kutlamanın ve bu gururu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

 

Temellerini 1965 yılında attığımız Erdem Holding, konusunda uzman çalışanlarımız ve değerli yöneticilerimizin katkılarıyla Türkiye’de farklı sektörlerde başarıyla ilerliyor ve bugün Erdem Grubu olarak 34 şirket ile faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Grubun lokomotiflerinden ve 40. yılını idrak eden Genpa, gerek çalışanlar gerekse de iş ortakları için her zaman saygıyla anılan, güvenilen bir marka oldu. İş ortaklarımız, bayilerimiz, yöneticilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız için Genpa ile çalışmanın bir ayrıcalık ve gurur vesilesi olması da bizleri gururlandırdı.

 

40. yılımızda sizlerle beraber böyle güzel bir isim ortaya çıkarmaktan mutluluk duyuyorum. En büyük hedefimiz ve heyecanımız ise bizi bugünlere getiren değerlerimizi koruyarak, doğruluktan, dürüstlükten ayrılmadan, hep birlikte çalışarak Genpa’yı ve Erdem Grubunu daha üst mertebelere taşımak ve memleketimize olan borcumuzu ödemek olacaktır.

 

Kurulduğu günden bugüne dek vergimizi hakkıyla ödeyerek, devletimize ve milletimize karşı tüm görevlerimizi yerine getirdik, istihdama katkıda bulunduk, devletimizin varlığını güçlendirdik, ülke ekonomisine katkı sağladık,  halkımıza hizmet ettik. Tüm bunları bu toprakları severek, isteyerek, inanarak yaptık ve ömrümüz yettiğince nesiller boyu yapmaya devam edeceğiz.

 

Erdem Holding’in kuruluşundan itibaren bizleri her zaman destekleyen, başta babam Hacı Mehmet Sait Erdem, kardeşim Mehmet Nezih Erdem ve Ailem olmak üzere, bizlerle bu yolda beraber yürüyen tüm değerli çalışanlarımıza, bugün itibarı ile emekli olmuş, ayrılmış, şirketlerimize emeği geçmiş herkese şükranlarımı sunuyorum.

 

Başarı dolu nice seneleri birlikte kutlamak temennisi ile…

 

Dr. Zeynel Abidin ERDEM

Erdem Holding A.Ş. ve Genpa Telekomünikasyon A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

www.zeynelabidinerdem.com