TREN
ERDEM HOLDİNG İNŞAAT

İnşaat


Yeni Teknik Yapı İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş.

1995 yılında faaliyete başlayan şirketimiz Yeni Teknik Yapı kısa zamanda elde ettiği büyük başarılara bünyesindeki dinamizm, doğru bilgi, seçkin teknik personel ve ileri teknoloji unsurlarını bir araya getirerek ulaşmıştır. Gelişmiş makine parkımız, seçkin teknik kadromuz ve sürekli gelişimi hedefleyen yapımız ile üstleneceğimiz yeni projelerde de bu başarıyı arttırarak sürdürme azim ve kararlılğındadır.


  Devamı

Anadolu Enerji Gaz San. ve Tic. Ltd. Şti

AEG SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2002 yılında Erdem Holding bünyesinde, alt yapı, üst yapı, inşaat taahhüt İşleri, doğalgaz dağıtım, iletim ve servis hattı yapım işlerini yapmak amacıyla kurulmuştur. Bu amacı gerçekleştirmek için EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) dan 06/11/2003 tarihli YHS/245-20/162 nolu "Yapım Hizmet Sertifikası" alınmış olup, kuruluşundan bugüne kadar yapılan faaliyetler gerek AEG adına, gerekse taahhüt usulü ile yapılmaktadır. 


  Devamı

Doğu-Batı Evleri

Absolutely stunning Aegean estate in Bodrum's Hebil Bay offering spectacular panaromic views of the sea, the nearby islands and the surrounding landscape of ancient pine forest. Carefully nested on a grand 11,250 m2 area on the hills of Bodrum, these three villas are all costom built to the highest standard with a limitless budget.


  Devamı