TREN
BASIN ODASIXiaomi Yetkili Servis Merkezimiz Alsancak - İzmir’de Hizmete Açıldı!

XİAOMİ YETKİLİ SERVİS MERKEZİMİZ ALSANCAK - İZMİR’DE HİZMETE AÇILDI! 02.08.2021

Xiaomi Yetkili Servis Merkezimiz Alsancak/ İzmir’de Hizmete Açıldı!

Satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tüketicilerle sürekli ve sağlıklı bir iletişim kurmayı hedefleyen Genpa, Xiaomi işbirliği ile Türkiye’deki ikinci münhasır Xiaomi Yetkili Servis Merkezi’ni Alsancak/İzmir’de hizmete açtı.

Deneyim alanlarının yer aldığı, cep telefonu ve ekosistem ürünlerinin satışının da yapılacağı Xiaomi Yetkili Servis Merkezi müşterilerine en iyi servis deneyimini sunmayı hedefliyor. Merkezde,  Xiaomi Türkiye garantili tüm telefonlara ve Genpa Teknik Servis Hizmet Kapsamında olan Xiaomi aksesuar ve ekosistem ürünlerine hizmet verilecek. Bu sayede müşteriler, Xiaomi’nin en yeni telefonlarını, aksesuarlarını ve ekosistem ürünlerini deneyimleme, satın alma ve servis desteğinden faydalanma fırsatı bulacaklar.

Alsancak Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:136 1-B Konak- İZMİR adresinde hizmet verecek Xiaomi Servis Merkezi, hafta içi  ve Cumartesi günleri ise 09:30-19:00 saatleri arasında hizmet verecek. Kullanıcılar servis ve satış merkeziyle ilgili bilgilere www.genpateknikservis.com.tr  ve 0212 359 0 559 no’lu çağrı merkezi telefonundan ulaşabilecek.