TREN
BASIN ODASI
TABA’DAN ZİRVEDEKİ 22 İSME BASARI ÖDÜLLERİ 07.04.2004
TÜRK İŞ DÜNYASININ ZİRVEDEKİ 22 İSMİNE TABA’DAN "BAŞARI ÖDÜLLERİ" Türk-Amerikan İş Adamları Derneği (TABA AmCham) tarafından iki yılda bir Türkiye ve ABD arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine katkıda bulunan ve Türkiye için yararlı hizmetler gerçekleştiren iş adamlarına verilen ödüller bu yıl da sahiplerini buldu.
  Devamı

ERDEMSOFT BİLİŞİM DESTEĞİ 07.04.2004
Eylül-Aralık ayları arasında en çok talep edilen teknik ve son kullanıcı eğitimleri, Erdemsoft müşterilerine uygun fiyatlar ile sunan Erdemsoft Eğitim Merkezii genişleyen ödeme alternatifleri ile, 2-12 ay arası kredi kartına vade şansı sunmaktadır.
  Devamı

CLİNTON İSTANBUL'DAYDI! 07.04.2004
Türk Amerikan İşadamları Derneği TABA AmCham Derneği'nin 9 Temmuz akşamı, İstanbul Çırağan Kempinski Balo Salonu'nda verdiği yemeğe, Amerika Birleşik Devletleri 42. Başkanı William Jefferson Clinton ve Avrupa Birliği Entegrasyonundan Sorumlu Türkiye Cumhurşyeti Başbakan Yardımcısı Mesut Yılmaz konuşmacı olarak katıldı.
  Devamı

TÜRKİYE'NİN YENİ TEKNOLOJİ ÜSSÜ: GENPATECH 07.04.2004
Genpa, tüketicilere yüksek standartlarda hizmet sunabilecek şekilde yeni bir satış konsepti dizayn etmeye yönelik, 1.5 yıllık bir proje çalışması yapmış ve Genpatech markası altında, bu çalışmayı Türkiye genelinde yaygınlaştırarak, bayilerinin de katılımıyla sektördeki ilk franchising modeliyle işletilecek, zincir mağazalar projesini hazırlamış bulunmaktadır.
  Devamı

P900 HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEY... 16.03.2004
Genpa, yüksek teknoloji içeren yeni nesil GSM cep telefonlarına yönelik "Ücretsiz Ürün Eğitim" günlerini, Sony Ericsson P900 ile devam ettiriyor…
  Devamı

DÜNYANIN DEV MARKALARI SANAL ALEMDE 17.02.2004
Genpa'nın yeni konsepti Genpatech, elektronik ticaret ile Internet ortamında da müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.
  Devamı