TREN
BASIN ODASI
GENPATECH TURKCELL EXTRA PALLADIUM A.V.M'DE 24.11.2008
Genpatech, Kozyatağı Palladium Alışveriş Merkezi'ndeki mağazasında müşterileri ile buluşuyor. Genpa, alışveriş merkezlerinde açtığı mağazalar zincirine bir yeni mağaza daha ekledi.
  Devamı

DÖRKEN SİSTEM YENİ OFİSİNDE 24.11.2008
Kurulduğu 2005 yılından itibaren faaliyet göstermekte olduğu Kozyatağı ofisinden taşınan Dörken Sistem, halihazırda fabrika binasının bulunduğu İzmit Kullar mevkiindeki yenilenen ofis binasına taşındı.
  Devamı

PROF. DR. ALİ RIZA BERKEM KONFERANS SALONU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ’NDE HİZMETE GİRDİ. 04.08.2008
İstanbul Üniversitesi’ne uzun yıllar hizmet veren ülkemizin önde gelen bilim adamlarından Prof. Dr. Ali Rıza Berkem’in adını taşıyan konferans salonu Rektör Prof. Dr. Mesut Parlak ve İstanbul Valisi Muammer Güler’in katıldığı törenle hizmete açıldı.
  Devamı

GENPA GSM SEKTÖRÜN LİDERİ 02.07.2008
İnterpromedya tarafından, Türkiye bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların 2007 yılı net satış gelirleri bazında yapılan ‘Bilişim 500 Araştırması’ açıklandı.
  Devamı

EN HAS BİLİŞİMCİ GENPATECH.COM 08.05.2008
Kadir Has Üniversitesi tarafından düzenlenen 6. Bilişimci Teknolojileri Şenliğinde üniversite öğrencilerinin düzenlediği ankette “ En iyi On-line BT Alışveriş Sitesi” kategorisinde Genpatech.com birinci oldu.
  Devamı

BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN İSPANYA ZİYARETİ 12.02.2008
DEIK Türk – İspanyol İş Konseyi Başkanlığı görevini yürüten Dr. Zeynel Abidin Erdem, İspanya Başbakanı Jose Luis Rodriquez Zapatero’nun davetlisi olarak Madrid’te yapılan Medeniyetler İttifakı 1. Forumu’na katılan Başbakan Erdoğan’ın temaslarının, iki ülkenin iş dünyası temsilcileri açısından verimli ve yararlı geçtiğini söyledi
  Devamı

GÖKHAN ERDEM, CLİNTON'LA BİR ARAYA GELDİ 12.02.2008
rdem Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Erdem, ABD’de yaşayan Türkler tarafından 19 Aralık 2007’de düzenlenen 2008 ABD seçimleri Hillary Clinton Seçim Kampanyası ile ilgili toplantıya katıldı.
  Devamı

ERDEM HOLDİNG'İN İZMİT ŞİRKETLERİ YENİDEN YAPILANIYOR 12.02.2008
Erdem Holding’in İzmit bölgesindeki Yeni Teknik Yapı, Nezih Ticaret A.Ş. ve Kompozit Kimya A.Ş. şirketlerinde; Çevre ve İşçi Sağlığı İş Güvenliği, Kalite Yönetim Sistemleri ve Satınalma görevleri yeniden yapılandırıldı
  Devamı

GENPATECH CAPACİTY ALIŞVERİŞ MERKEZİ'NDE 12.02.2008
Genpa, Alışveriş Merkezleri'nde açtığı Genpatech mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Genpatech Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi'nde faaliyete geçen mağazasında müşterileri ile buluşuyor
  Devamı

ERDEM SİGORTA'YA İKİ ÖDÜL BİRDEN 19.11.2007
Erdem Sigorta, bu yıl genel kârlılık kategorisinde hem Türkiye hem de İstanbul birinci bölgede ikinci oldu.
  Devamı