TREN
BASIN ODASI
SAMSUNG CEP TELEFONLARI GENPA GÜVENCESİYLE MÜŞTERİYLE BULUŞUYOR 16.09.2011
Samsung Electronics Türkiye ve Genpa arasında imzalanan distribütörlük anlaşmasıyla,Samsung cep telefonları, Genpa satış noktaları ve bayilerinde tüketiciye sunuluyor.
  Devamı

GENPA, NOKİA AKSESUARLARI DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU. 16.09.2011
GENPA’nın 10 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olduğu dünyanın en iyi ve en büyük cep telefonu üreticisi NOKIA, Türkiye’de başlayacağı aksesuar satışlarına ilişkin Türkiye distribütörlüğünü yalnızca GENPA’ya verdi.
  Devamı

GENPA, BİLİŞİM 500 SIRALAMASINDA 6. OLDU 01.07.2011
İnterpromedya tarafından düzenlene “Türkiye'nin En Büyük 500 Bilişim Şirketi 2010” araştırması 27 Haziran gecesi İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Maslak Kampüsü’nde gerçekleştirildi.
  Devamı

DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İLK ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI 06.05.2011
Mardin’in çeşitli bölgelerinde bulunan kampüslerde eğitim gören Mimarlık Fakültesi öğrencileri, okulun düzenlediği gezi programı Kapsamında fakülte inşaatını ziyaret etti.
  Devamı

GENPATECH’İN BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ: BMW 5.20 TESLİM EDİLDİ 06.05.2011
Samsung Galaxy Tab Satış Kampanyası kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucunda, en çok “ Galaxy Tab” satışını gerçekleştiren bayi sıfatıyla GENPATECH birincilik ödülü olan 2011 Model “ BMW 5.20 Sedan M” kazandı.
  Devamı

SABANCI - VERBUND ORTAKLIĞINDAKİ ENERJİSA’NIN İLK RÜZGAR SANTRALİ HİZMETE AÇILDI 27.04.2011
SIEMENS marka rüzgar güllerinin ilk olarak kullanıldığı projenin inşaat işlerini yüklenen YENİ TEKNİK YAPI, ENERJİSA’nın ilk rüzgar santrali projesini SIEMENS A.Ş. ve SIEMENS DANİMARKA ile birlikte tamamladı.
  Devamı

ERDEM'DEN TEŞEKKÜR 01.04.2011
Kendi adını taşıyan fakültenin temel atma töreninde desteği için Gül'e teşekkür eden iş adamı Zeynel Abidin Erdem, babasının hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Erdem, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ‘e Mardin ‘in simgesi gümüş telkari ile 3 ayda yapılarak tamamlanmış bir tabak hediye etti.
  Devamı

TURKCELL GENPATECH İSTİNYE PARK A.V.M.’DEKİ MAĞAZASINI YENİLEDİ 01.04.2011
GENPA, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan mağazaları ile gözde alışveriş merkezlerinden İstinyePark’taki Genpatech mağazasının dekorasyonunu yeniledi.
  Devamı

GENPA’NIN İLK MOBİL SİTESİ KULLANIMA AÇILDI 01.04.2011
Mobil uygulamalarda bir ilke daha imza atan Genpa, ilk mobil sitesini https://m.genpa.com.tr adresi ile, 27 Ekim tarihi itibari ile kullanıma açmıştır.
  Devamı

BİLİŞİM 500 SIRALAMASINDA GENPA 6’NCI 27.07.2010
İnterpromedya Araştırma Hizmetleri tarafından düzenlenen “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” sonuçlandı. Geceye Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vedat Akgiray, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer de katıldı.
  Devamı